Goed nieuws uit Het Dorpshart fase 2! De belangstelling voor de complete huizen in Het Dorpshart fase 2 is weer enorm. Afgelopen week was de toewijzing en alle huizen zijn inmiddels onder optie. Ontwikkelaar Dura Vermeer biedt in deze tweede fase, 25 complete huizen aan. Het aanbod bestaat uit rijhuizen en twee-onder-een-kappers in woonoppervlaktes variërend van 125 tot 160 m2 en vanaf € 495.000,- V.O.N.
De huizen zijn compleet afgewerkt en voorzien van luxe keuken met o.a. Siemens apparatuur, een Bora kookplaat met geïntegreerde afzuiging én een Quooker! Bovendien zijn alle huizen uitstekend geïsoleerd en voorzien van een lucht-water-warmtepomp wat ervoor zorgt dat je energierekening, bij normaal verbruik, aanzienlijk lager is. Alle installaties en zonnepanelen zijn bovendien al inbegrepen in de V.O.N. prijs.
Maak kennis met het Dorpshart fase 2
Bekijk hier de brochure van Het Dorpshart fase 2.
Benieuwd of er nog huizen vrijkomen?
Op de kavelkaart vind je het actuele aanbod. Houd ook onze nieuwsbrief en socials goed in de gaten!

Wil je niets missen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief of volg ons op social media.
Het (eventuele) aanbod van huurhuizen loopt via Ymere. Voor de mogelijkheden, procedure en vragen verwijzen wij je naar Ymere.
Ondernemen is op verschillende plekken mogelijk. Op de ondernemerskavels aan de lanen maar ook op het kleine bedrijventerrein Het Ambacht in de wijk. Werken aan huis of dichtbij huis, het is allemaal mogelijk. Nobelhorst geeft je ideeën de ruimte om te groeien!
De gemeente Almere ondersteunt en faciliteert (startende) ondernemers flink. Bij het Ondernemersloket kunnen ondernemers terecht voor snelle afhandeling van vergunningsaanvragen en vormt het loket een vraagbaak bij complexe ondernemersvragen. Het loket is bereikbaar via telefoonnummer 14 036 en via via info@almere.nl.
Wie Nobelhorst binnenwandelt, leert al snel één naam kennen: Jolly. Al jaren is zij het vrolijke gezicht van het dorp en iedere zaterdag van 10.30 - 14.00u te vinden in het Nobelpunt aan het einde van de Enrico Fermistraat. Hier heet ze je welkom met koffie en een glimlach en voorziet je van alle informatie over Nobelhorst. Je bent van harte welkom!
In de Kavelwinkel in het stadhuis van Almere kun je terecht voor alles wat met zelfbouw en het kopen van een kavel te maken heeft. Je eigen huis bouwen is een uitdaging. De adviseurs van de Kavelwinkel weten dat en geven je graag wat houvast en advies over de kosten van zelfbouw, het zelfbouwproces, de procedures, begeleiding en planning.