Met de lente in aantocht zien Proef Lokaal-eigenaars Jeffrey en Eva de buurt weer gezellig tot leven komen. ‘Heel leuk om iedereen weer lekker te zien wandelen, fietsen, skeeleren en ijsjes halen in Nobelhorst,’ laten ze ons enthousiast weten.
Het Proef Lokaal assortiment heeft inmiddels een vrolijke, hebberig-makende lente-touch. Lente-koek, paasgebak en -chocola, pindapaas, vrolijke vaasjes, kaarsen en servetten en sinds kort ook nieuwe versproducten zoals biologische eieren, biologisch gesneden knoflook en brood.
Goed nieuws want het brood is ook wekelijks – vóór donderdag – bij Proef Lokaal te bestellen. Tenminste als je verzekerd wilt zijn van jouw verse baguettes, desembrood, focaccia of ander lekkers in het weekend.
Jeffrey en Eva blijven altijd op zoek naar aanvullingen op hun Proef Lokaal-assortiment en daardoor zijn er iedere week wel nieuwe producten te ontdekken en proeven in de winkel.
Heb je zelf tips of suggesties? Loop gerust binnen en laat het ze weten!
Of kom gezellig langs voor een ijsje, gekoeld biertje, wijntje of cadeautje!
Wil je niets missen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief of volg ons op social media.
Het (eventuele) aanbod van huurhuizen loopt via Ymere. Voor de mogelijkheden, procedure en vragen verwijzen wij je naar Ymere.
Ondernemen is op verschillende plekken mogelijk. Op de ondernemerskavels aan de lanen maar ook op het kleine bedrijventerrein Het Ambacht in de wijk. Werken aan huis of dichtbij huis, het is allemaal mogelijk. Nobelhorst geeft je ideeën de ruimte om te groeien!
De gemeente Almere ondersteunt en faciliteert (startende) ondernemers flink. Bij het Ondernemersloket kunnen ondernemers terecht voor snelle afhandeling van vergunningsaanvragen en vormt het loket een vraagbaak bij complexe ondernemersvragen. Het loket is bereikbaar via telefoonnummer 14 036 en via via info@almere.nl.
Wie Nobelhorst binnenwandelt, leert al snel één naam kennen: Jolly. Al jaren is zij het vrolijke gezicht van het dorp en iedere zaterdag van 10.30 - 14.00u te vinden in het Nobelpunt aan het einde van de Enrico Fermistraat. Hier heet ze je welkom met koffie en een glimlach en voorziet je van alle informatie over Nobelhorst. Je bent van harte welkom!
In de Kavelwinkel in het stadhuis van Almere kun je terecht voor alles wat met zelfbouw en het kopen van een kavel te maken heeft. Je eigen huis bouwen is een uitdaging. De adviseurs van de Kavelwinkel weten dat en geven je graag wat houvast en advies over de kosten van zelfbouw, het zelfbouwproces, de procedures, begeleiding en planning.