17 oktober | Extra avondopenstelling De Kavelwinkel

Wist je dat je in Nobelhorst ook de mogelijkheid hebt om zelf je droomhuis te bouwen? Regelmatig komen er zelfbouwkavels in verkoop via de Kavelwinkel van gemeente Almere.

Zelfbouwadviseurs helpen graag
Bij de Kavelwinkel in het stadhuis van Almere kun je terecht voor alles wat met zelfbouw en het kopen van een kavel te maken heeft. Onze zelfbouwadviseurs helpen je graag en vertellen je alles over de kosten van zelfbouw, het zelfbouwproces, de procedures, begeleiding en planning. Ze kunnen je veel vertellen over de kavels: de prijzen en groottes, de wijk en wat je op een kavel wel en niet mag bouwen. Kom zonder afspraak dus gerust langs op dinsdag- en/of donderdagmiddag tussen 13.00 en 16.30 uur.

Extra avondopenstelling
Wij snappen dat het soms lastig is op kantoortijden langs te komen in de Kavelwinkel. Daarom zijn we op donderdag 17 oktober naast de reguliere vrije inloop ook in de avond geopend. Tussen 13.00-16.00 uur én 17.00-20.00 uur kun je zonder afspraak in de Kavelwinkel binnenlopen om antwoord te krijgen op al je zelfbouwvragen. Ze helpen je graag!

Meer informatie over zelfbouwen in Nobelhorst?
Bekijk hier ook de website van de Kavelwinkel voor meer informatie.

 

Nieuwsbrief

Wil je niets missen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief of volg ons op social media.

Heb je vragen? Neem contact op met Jolly, bel 06-52 78 62 04 of mail naar jolly@nobelhorst.nl